Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-30, 11:04   #430
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

ja już nie mogę...czy was także rodzina prześladuje za bladość i filtry? bo u mnie - im bliżej lata - tym gorzej. dziś rano mama zrobiła mi awanturę właśnie z powodu filtrów (to główny powód naszych kłótni) - że wyglądam jak ściana(fakt - mój błąd: z powodu zmiany czasu zaspałam i darowałam sobie róż), że jestem jakaś nienormalna bo codziennie smaruję się tym kremem(filtrem), że sąsiadka pytała czy jestem chora... i tak w kółko. jak zwykle dołączył się mój tata i skończyło się na ultimatum - albo skończę się 'smarować', albo skończy sie moje kieszonkowe (niestety sama jeszcze nie zarabiam). no i oczywiście było przeszukanie mojego pokoju i rewiracja tubek z napisem SPF 50+ (jeszcze na tyle moja mama się zna). skończyło się na tym, że zostałam z dwoma chyba próbkami avenki która starczy mi na jakieś 4 dni. a potem nie wiem, co będę robiła....poszukam jakichś zaskórniaków, ale jeśli moja mama znów znajdzie krem, to go wyrzuci i jeszcze bardziej się wkurzy. a znię nie da się rozmawiać na temat filtrów i nic wytłumaczyć...czy wy też macie taką sytuację w domu?
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując