Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-21, 16:45   #246
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Czyli czas oczekiwania od 3 do 3,5 tygodnia to faktyczny czas oczekiwania? Nie dochodzą wcześniej?

Zamawiałam w sumie nie dawno, ale nie zwracałam uwagi kiedy doszło, teraz zamówiłam kilka dni temu, a kosmetyki pokończyły mi się własnie wszystkie, nie muszę chyba wspominać jak moja cera reaguje na odstawienie pielęgnacji;/ dobrze że mam w zanadrzu jakieś tam swoje sposoby i metody. Ale tyle czasu czekać to przegięcie, tym bardziej że mazidła, naturalis inaczej działają.

Mi się ta sytuacja także baaardzo nie podoba, no i jeszcze inna kwestia - robiąc ciągle zakupy w granicach 100-200zl oczekuję jakiejś próbki, czy próbek kosmetyków, już nawet nie chodzi o to, za jaką kwotę, ale przyzwyczajona jestem jednak do otrzymywania sampli, albo chociaż do jakiś atrakcji cenowych, promocji, tutaj ten sklep mi czegoś takiego nie oferuje. A miłoby było zobaczyć jaką konsystencje ma dana maseczka, albo jak będę reagowała na jakiś tam krem, chociaż w niewielkiej ilości powinny być dokładane darmowe próbki do zamówień, w końcu klientkami są głównie kobiety z cerami bardzo wymagającymi, źle reagującymi na wiele produktów.

Tyle ode mnie, jak powstanie podobny sklep oferujące półprodukty gotowe do pomieszania ze sobą, to na pewno zrezygnuję z BU>
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2011-08-21 o 16:48
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując