Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-31, 14:32   #2490
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio też

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to mzoe wypróbujemy, sama nie wiem choc mam na razie zapas filtrów

Cytat:
Napisane przez npm_ Pokaż wiadomość
Suchy w dotyku? Tez mnie korcil ale balam sie podraznienia i wysuszania, o ktorym sie pisze wiec sie nie skusilam. Mam jakas probke z apteki filtra z LRP, musze sprawdzic, bo juz nie pamietam dobre bedzie zeby zrobic tescik, choc ja juz swoj filtr na szczescie chyba znalazlam <3

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja kiedys uzywałam inne z LRP ale były dla mnie beznadziejne, ale to były tylko próbki i nie pamiętam dokładnie jakie
Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Testowałam ten żel, ale spf 30. Nawet fajnie się sprawdzał pod makijaż, był lekki połysk, nie jest suchy w dotyku, jak tragicznie sucha poprzednia wersja. Nie bieli ani trochę. Bardzo śmierdzi alkoholem i moja naczynkowa cera chwilę po posmarowaniu jest zaczerwieniona, ale ten efekt na szczęście mija.
ja własnie bym chciała ale 50 hmm ja mam bardzo tłusta cere to na mojej moze był by ok
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Miałam odlewkę z apteki i rozważałam kupno, bo rzeczywiście nie jest tłusty i nie bieli na pierwszy rzut oka. Na pierwszy - bo potem w ciągu dnia gromadził się w zmarszczkach mimicznych wokół oczu i w bruzdach wokół ust i zastygał tam w białe krechy. Rozcieranie tych krech niewiele dawało, bo po jakimś czasie znowu się tam zbierały. Dlatego nie kupiłam całej tubki.

oj bardzo nie lubię jak tam sie robi, chociaz i tak wypróbowałabym go na swojej skórze
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora