Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Produkty z kwasami dostępne na rynku - nasze wrażenia po stosowaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-17, 13:17   #376
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Produkty z kwasami dostępne na rynku - nasze wrażenia po stosowaniu

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
W ogóle na moją twarz nie działają kompletnie specyfiki apteczne
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Na moją także nie, to jest zdecydowanie za słaby kaliber.
Macie na myśli specyfiki apteczne typu dermokosmetyki czy leki? Na mnie dermokosmetyki też nie za bardzo działają, za to leki, zwłaszcza te na receptę dawały bardzo dobre rezultaty. Myślę, że mogłabym spokojnie wyleczyć swoje bolączki u dermatologa, ale wizyty 2-3 razy do roku (terminy na NFZ) mijają się z celem, a na prywatne leczenie potrzeba worka pieniędzy
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja mam na oku juz tylko tonik Glymedu z salicylem, liczę na to, że nie będzie mnie złuszcza, pomimo 10%, bo to jednak inna formuła niż peeling i ma sporo dodatków łagodzących.
Coś się już powoli w sprawie salicyla ruszyło, bez problemu można dostać gotowe peelingi bez spirolu, a sklepy z półproduktami wypuszczają zestawy do wykonania toników (niestety wciąż 2%) na glikolu roślinnym z łagodzącymi i nawilżającymi dodatkami.

Cytat:
Napisane przez astraroth Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z powodu dużego nasłonecznienia zarzuciłam używanie salicyla, ale z powodu niemiłosiernego zapychania na twarzy przypomniałam sobie o hascodermie w wersji żelu lipidowego i powiem Wam, że to był strzał w dziesiątkę.
Żadnego łuszczenia, zaskórniki uspokoiły się no i moje pory wyraźnie się zwęziły . Nie wiem czy w ogóle wrócę do salicyla zarzucając go na rzecz Hascodermu. Przez pierwsze cztery-pięć dni smarowałam się nim codziennie a teraz co drugi-trzeci dzień i jest naprawdę spokój na mojej facjacie.
Czy masz może jakieś doświadczenia ze Skinorenem w formie żelu? Ciekawa jestem jaka jest różnica między nim, a Hascodermem lipożelem. Sama wielokrotnie pisałam, że Hasco ma szansę sprawdzić się najlepiej z wszystkich produktów z kwasem azelainowym i miałam go w planach kupić, jednak natknęłam się na kilka negatywnych opinii i ostatecznie kupiłam Skinoren.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując