Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Produkty z kwasami dostępne na rynku - nasze wrażenia po stosowaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-17, 14:13   #378
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Produkty z kwasami dostępne na rynku - nasze wrażenia po stosowaniu

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Macie na myśli specyfiki apteczne typu dermokosmetyki czy leki? Na mnie dermokosmetyki też nie za bardzo działają, za to leki, zwłaszcza te na receptę dawały bardzo dobre rezultaty. Myślę, że mogłabym spokojnie wyleczyć swoje bolączki u dermatologa, ale wizyty 2-3 razy do roku (terminy na NFZ) mijają się z celem, a na prywatne leczenie potrzeba worka pieniędzy
Ja mam na myśli dermokosmetyki i chimay chyba też. A z leków na receptę też już trochę rzeczy przetestowałam i skutek w sumie tak samo mizerny... Retinoidów jeszcze nie stosowałam i tak chodzi to za mną, chyba się w końcu skuszę na zimę.

Dlatego zaczęłam sama kręcić kosmetyki z kwasami, ale w dalszym ciągu coś mnie ogranicza. A to stężenie za duże, a to wszędzie pełno skórek, a to mi się kwas przeterminował, a to się nie rozpuściło. Za to ceny gotowców, przy braku jakiejkolwiek pewności, że coś się ruszy... no same wiecie

Byłam swego czasu napalona na mezo serum bielendy, ale poczytałam troszkę i ostygłam, bo przecież na mnie kwas migdałowy nie robi kompletnie żadnego wrażenia. Tak samo zreszta jak Sebium Serum z Biodermy - niby glikolu sporo, a nie zrobił absolutnie nic i nawet przyznam się, że stosowałam go kilka lat temu w lipcu (miałam wiedzę o kwasach, ale o filtrach już nie) i nie zrobił mi ani jednego przebarwienia. Więc tak jakby wcale nie działał.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując