Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-29, 06:47   #3476
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Użyłam wczoraj mydła Clinikowego z Lunka i jest super fajnie się pieni i dobrze oczyszcza tołpowy żel nie pienił się i jakoś tak niezbyt mi się na nim operowało Lunką dobrze, że go wykończyłam
to superancko

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
wrzucam tylko moje lipcowe denko i zabieram się do pracy, na szczęście to już piąteczek miłego spamowania


---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jestem!
Nadrabiam i pytam co to za zdjęcia Korinki w lżejszym makijażu, gdzie one są?

Byłam wczoraj u lekarza, wyniki mam bardzo ładne, dostałam skierowanie na usg brzucha I wizyta za 3 miesiące
Super Chcesz fotki?

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W D. w próbkach buteleczka (7ml) emulsji nawilżającej Sensai bardzo fajna jest ta emulsja

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Orsay:

już nie ma

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Nadobiłam
Byłam dziś w S i nic a nic nie miałam ochoty sobie kupić Tż się nabijał, że jak mi status zmienili to oszczędna się zrobiłam. FacetPewnie zwyczajnie chora jestem Bo co innego?

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

DobranocNiech wam się same dorodne anakondy*/boxy* (*wybrać według uznania) przyśnią
ja u siebie też to zauważyłam w D Pani mnie namawiała na zakupy - marka D kosmetyki do makijażu 3 w cenie 2... ale niedałam się,ale teraz mnie kusi
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora