Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żółte, pomarańczowe stopy i pięty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-18, 13:48   #15
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Stopy

jak pachnie- ciezko mi okreslic- przy pierwszym "wachaniu" poczulam miete:P pozniej rozne zapachy przechodzily mi przez nos, kremow do depilacji, farb do wlosow- ale zawsze byly to duzo lagodniejsze wersje
stanelo na polaczeniu zapachu kremu do stop, farby do wlosow/kremu do depilacji z mieta:P nie wiem czy Wam cos to da ale takie sa moje odczucia:P
drobinki- nie powiem zeby ten peeling byl gruboziarnisty ale te drobiny tez nie byly male- z cala pewnoscia sa wyczuwalne dla stop( jak mocniej wsmarowywalam to nawet pieklo:P ) czyli dzialaja:P
stosowanie- nalezy wymoczyc nogi albo po kapieli stosowac, polozyc krem, zostawic na 60sekund i wmasowac... czyli mialam problemy z utrzymaniem rownowagi na pufie z przeiweszonymi przez wanne nogami ogolnie fajnie sie stosuje ( przy okazji lapki sa wygladzone:P)
rezultaty: stopki wygladzone, calkiem niezle nawilzone (pewnie pozostawienie kremu przed wmasowaniem tak zadzialalo), podeszwy(pije duzo soczkow i z lekka zabarwione sa) rozjasnione, dodatkowy plus wygladzone lapki
ocena- produkt przewyzsza moje oczekiwania, spodziewania itd, nie mialam jak narazie lepszego kremu peelingujacego do stop, warto zaplacic
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując