Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-06, 20:18   #955
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nałożyłam i roz i rozświetlacz i jestem rozczarowana - nie podoba mi sie
popieram. Nic nie urywa.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam przelotem w galerii, zahaczyłam o mac, looknełam na Swiateczna w końcu, testowałam szminki,, roze i pare zestawów, ale na wyrywki bo z TZ byłam i jak zwykle niecierpliwił sie
Generalnie zapomniałam pomacać nowych roświetlaczy i cieni ze swiątecznej, oraz tych cien pojedynczych, ale ciśnienia i tak nie miałam więc
A co do szminek - Flamboyish mnie srogo rozczarowała - źle sie nakłada - posdkreśla wsio, zjeżdża kolor, etc, no i brzydsza do Doo Woop i Be Silly, także jak ktoś sie waha - odpuścic.
Za to Leap of Delight mnie urzekła Cudna jest!!! I nie wyglądam a la Halloween na szczęscie Swietnie sie nakłąda, nie wysusza ust, nie podkresla nic - polecam.
Urzekł mnei tez zestaw Sweet Nude Lip Bag - szminka Magic Spell - mimo niezbyt lubianego przeze Cremesheen wykońćzenia - jets extra To jakieś duuuzo fajniejsze Cremesheen, jak Satyna z połyskiem A kolor na ustach swietny - dla mnie jako nudziak idealna
Konturówka tez super i Vamplify błyszczyk bardzo bardzo pozytywnie mnei zaskoczył
Ja byłam wczoraj. Widzę, że nasze zakupy baaaaardzo podobne też capnęłam Sweet Nude LB, Leap Of Delight rządzi światem! Mięciutka, milutka, mniam!
Rozświetlacz kupiony, Beaming Blush wzięłam. Swatchowane palcem te rozświelacze są mega dziwne, nie widzę tego na twarzy, ale pędzlem nakładane super.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora