Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-26, 09:42   #4011
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Nadal nie rozumiem w czym problem? idzie najzwyklejszą pocztą, jak CI zależało na czasie mogłaś dopłacic i miałabys szybciej, mogłaś kupic u sprzeawcy ktory wysyła szybciej...a już pytanie po zakupie jest...musztardą po obiedzie
Ale żadnego problemu nie ma , przecież wiem, że dostawy nie przyśpieszę, ale z takich zakupów z Dalekiego Wschodu zamawiałam dotychczas jedynie na ali z Chin, Korea to co innego, dlatego pomyślałam, że to nic złego zapytać Chodziło mi tylko o to, czy paczki dochodzą najczęściej na początku deklarowanego terminu czy na sam koniec. Orientacyjnie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie zamawiam co prawda kremów BB, ale paczki z Korei dochodzą z reguły w takim czasie, jak jest napisane przy zamówieniu. Moje ostatnie zamówienia od różnych sprzedawców przychodziły raczej w początkowych dnia zadeklarowanego czasu dostawy. Jak chcesz wiedzieć dokładnie i mieć przesyłkę śledzoną, to tak jak pisze LilyVanDerWoodsen, płacisz i masz.
O, dzięki za rzeczową odpowiedź


Cytat:
Napisane przez Just321 Pokaż wiadomość
Pewnie już niedługo będzie u Ciebie, co prawda nie zamawiam na ebayu, ale doskonale Cię rozumiem też zawsze się denerwuję i czekam z niecierpliwością jak paczka idzie z zagranicy i nie jest rejestrowana
Dziękuję
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując