Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobra offlinowa apteka
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-02, 11:06   #24
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Poznań

-> apteka Dorfarm w Plazie
+ dobrze zaopatrzona
+ dostępne próbki
- personel niestety nie grzeszy wiedzą (co straszne, nie tylko w kwestii dermokosmetyków, ale i leków!)

-> Euroapteka w CH Stary Browar
+ dobrze zaopatrzona
- z próbkami bywa różnie
- obsługa - co do uprzejmości,to zależy na kogo się trafi; natomiast wszyscy są niedoinformowani
Mogę się także podpisac pod tym postem

Mimo wszystko wolę Dorfarm - bo tam personel jest zawsze miły (a niedoinformowani są i tu i tu) natomiast Euroapteka w SB - jak dla mnie katastrofa....ja tam zawsze trafiam na wiecznie obrażone na cały swiat zgryźliwe marudy
podobnie jest w euroaptece w King Crossie - apteka wielkosci marketu a zimą był czas, że wogóle filtrów na stanie nie posiadali (sic!) - panie tradycyjnie zero informacji o tym co sprzedają Zdecydowanie lepiej pod "tym" względem zaopatrzona jest w King Crossie ta druga, duzo mniejsza apteka...

Fajnie zaopatrzona jest Galenica na Strzeleckiej - ale ja nie lubię kupować kosmetyków w "tradycyjnych" aptekach kiedy na plecach mam oddech stojęcej za mną kolejki - pewnie sama byłabym wkurzona gdybym stała w kolejce po leki a przede mną jakaś paniusia zastanawiałaby się "pół godziny" nad składem danego kosmetyku
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując