Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-28, 14:28   #27
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Witam po urlopie Naładowałam akumulatory i wracam na łono fisaszu
Nie sądziłam, że dojdziemy do kolejnej części, bo ostatnio strasznie smętnie było na plotkowym.

Przyznam z lekkim wstydem, że na urlopie w ogóle się nie mineralizowałam. Szkód brak, jedna gula na czole i nic więcej. Gorzej z ręką, odwykła od pędzlowania i dzisiaj miałam problem, zeby się wypacykować
I powiem Wam kobitki jeszcze, że jestem absolutnie zauroczona kremem z vit. B z Lure, no po prostu czad absolutny.

Niedługo zaczynam się po raz kolejny odtrupiać. W planie kwasy, mikro i fale radiowe. To w salonie, a domu wracam do miedzi, ekstraktu ze strusia i całej reszty szuwaksów. Pomóc nie pomoże, ale nie ma to jak siła umysłu

A i jeszcze jedno. Poszukiwałam zamiennika dla rosołka, nie wiem, czy któraś z Was znalazła odpowiednik, nie wiem też czy EGM wróciło, ale jakiś miesiąc - dwa miesiące temu gdzieś w sieci znalazłam, że ich strona jest na sprzedaż, więc pewnie jednak poszli z tobołkami. Anyway polecam Wam mydełko z glinką z Organique i jeszcze takie z trawą cytrynową. Fajniusie są, myją i nie wysuszają skóry.

A co Wy z tą żelatyną??? Lecę grzebać w poprzedniej części, coby nie wypaść całkowicie z obiegu
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując