Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-20, 09:48   #2790
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Zorientowałby sięOn go namiętnie używa od jakiś 15 lat codziennie-po samym zapachu by sie zorientował.A lavera jest zupełnie inny w konsystencji,zapachuA niech się tam paćka czym chcę-jego skóra nie mojaTż się będzie marszczył kiedy ja będę ciągle piękna i młoda

Ale mnie helfy wkurzylino aż mi para bucha z nosadostałam maila,że paczka w końcu została wysłana,ale patrzę mam wbitą sumę do zapłacenia powiększoną o tą maseczkę,której nie ma na magazyniezadzow niłam do nich wyjśnić sprawę i okazało się,że jeszcze nie wysłali,bo niby nie wiedzieli co mają zrobić z moją paczkąniby dzwonili do mnie kilka razy,żeby to ustalić(a jestem pod telefonem i nikt od nich do mnie dzwonił!!!)i jeszcze wysłałam im maila w czwartek co mi mają w zamian wysłać!a ona dalej swoję,że biedni nie wiedzieliAbsurd jakiśNiby ma paczka dzisiaj pójść-tylko ciekawe na jaką sumę mi przyjdzie płacić-bo nie wiem czy do nich dotarło to co im tłumaczyłam.Aaaa najwyżej jak coś popieprzą to w ogóle paczki nie odbiorę.
Nic więcej u nich nie zamówie.Ja to mam jakiegoś pecha ostatnio z tymi zamówieniami-a niedawno się chwaliłam,że od tylu lat zamawiam i jeszcze nic mnie nieprzyjemnego nie spotkało.
rzeczywiście masz pecha ostatnio... A raczej te sklepy mają pecha, że nam wszystko opisujesz i tracą klientów
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując