Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 06:28   #736
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
anusiazg, ja ze swojej strony mogę polecić ci odżywkę Garnier Awokado i karite. Chyba najlepiej wygładzająca odżywka jaką miałam. Ma bardzo oleisty, dobry skład (podobno ) i jeszcze bosko pachnie
Niestety ja mam cienkie włosy i jeśli nałożę ją zbyt blisko skóry to lekko obciąża.
Do tej pory to jedyna odżywka, która nie robiła mi puchu na głowie. W sumie dobrze sprawdzała mi się też ta wersja z cytryną i białą glinką. Ale mistrzem jest zdecydowanie Awokado i karite.

Jednak ja lubię testować nowości i teraz mam w kolejce 4 nowe odżywki (bo promocje mieli, no ) i 4 maski.
Kallosa mlecznego już spróbowałam i nie polecam. Ładnie nawilża, ale nie wygładza zbyt dobrze. I do tego ten zapach przesłodzonego budyniu śmietankowo-waniliowego Zdecydowanie nie moja bajka...

I tak jak Kachula mówiła, jedwab mym przyjacielem jest Dobry jest "Jedwab w płynie" z Green Pharmacy, bo nie ma w sobie alkoholu (ten może przesuszać włosy = puch).

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Jeszcze jedno. Kachula, baaardzo dziękuję za patent z odżywka nakładaną już po myciu
Rzeczywiście suchsze partie są ładnie wygładzone i mięciutkie. Następnym razem nałożę ją też odrobinkę wyżej, nie tylko na same końce.
Zobaczymy czy będzie równie fajnie
No to proszę. Widzę, że ci służy takie wcieranko. Tylko nie przedobrzyj bo ile te włosy mogą chodzić z odżywką Ja to stosowałam po basenie. Wysuszone końce od razu miękły.

Cytat:
Napisane przez anusiazg Pokaż wiadomość
uuu... trochę droga jest ;p może i dobra, ale sporo kosztuje... a już zapłacę 300zł za dekoloryzację, jak mam jeszcze wtakie drogie kosmetyki inwestować to zostanę goła i wesoła ;p;p
no właśnie zapisałam się nie do niej, bo jakaś taka nieuprzejma się wydawała i mało pomocna, kazała długo czekać na, poza tym akurat facetowi zacięła skórę na głowie przy strzyżeniu na łyso i mnie głowa zabolała i uciekłam ;p Ta do której się zapisałam wydawała się trochę milsza, konkretniej odpowiadała na pytania i wydawało się, że zna się na rzeczy, wybrałam ją, skoroo mam tam przesiedzieć z 4 h ;p
może te na stronie to jakieś nowości.. pooszperam jutro w necie i coś znajdę na ich temat, a jak nie to wstrzymam się z zakupem tamtych a wybiorę co innego, co w internecie znajdę jako polecane ;p

A te kolory co pokazywałam, ten od Kachuli i np ten teraz, to są waszym zdaniem na poziomie 5 czy 4 ? I ten który teraz wklejam to ciepły czy zimny? Bo mam teraz dylemat, skoro mówicie, że lepiej mi w ciemniejszych, to może 4,00 powinnam wziąć a nie 5,00, podobno kolor po dekoloryzacji się szybciej wypłukuje ?
Wybierz 5,0. Czemu upierasz się przy 5,00? 5,00 jest taką pogłębioną naturą i często ciemniej wychodzi. No chyba, że chcesz tej głębi. Nie bierz 4. Sprawdź się w jaśniejszych a najwyżej drugie farbowanie to weźmiesz 4. Po dekoloryzacji 4 może wyjść jak 3. Dlatego polecamy ci poziom 5 bo może wyjść jak 4 Powtarzam zawsze: lepiej przyciemnić bo trudniej rozjaśnić jak wyjdzie nie wiadomo co.
Poza tym jak chcesz uderzać później w popielate to pamiętaj, że odcienie popielate też ciemniej wychodzą niż natury i np: złote. Dlatego celuj w bezpieczną 5. Nie za ciemno i nie za jasno.
A kolor na fotce to taki jasny chłodny brąz, może z naturą zmieszany. Kolor z fleszem może być oszukany. Ale chyba jednak poziom 5 ten jasny brąz.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora