Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-25, 16:43   #1247
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny...mam mały mętlik w głowie i proszę o pomoc przy ustaleniu czegoś

Od 21go do któregoś marca chyba (tak?) w Sephorze było -20% także dla czarnych karta (prawda czy nie?). Ostatnio byłam i okazało się, że niektóre osoby będą tą zniżkę miały dopiero od 28go chyba, inne mają od 21go. Kupiłam dwie rzeczy na kartę siostry (która ma właśnie czarną kartę) bo miała od 21go, zapłaciłam -20%. Pani powiedziała, że oczywiście można korzystać ze zniżki wiele razy dopóki będzie trwała promocja. Dzisiaj sis poszła do S kupić aqua brow, a Pani powiedziała, że -20% jest tylko dla złotych kart i jej ta zniżka nie obowiązuje, a do zniżki 10% brakuje jej dwóch transakcji, więc zapłaciła regularną cenę za aqua i wsio.
I teraz ja już zgłupiałam przecież nie jest możliwe, że w S w jednej galerii Pani sprawdzała w systemie i stwierdziła, że moja sis ma zniżkę i mi ją nabiła, a Pani w S w innej galerii, że nie, ona tej zniżki nie ma bo to tylko dla złotych i ma się bujać

tej kod, który był tutaj wklejany do strony online S to jest ten sam kod, który przyszedł na maila czy smsem czy kody są różne?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora