Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grecja kontynentalna + wyspy - watek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-18, 20:10   #45
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Grecja ;))

Z wycieczek, które wypisałaś wnioskuję, ze jedziesz gdzieś na Riwierę Olimpijską, prawda? jeśli tak to odradzam wycieczkę do Aten - podroż trwa długo a miasto ogląda się w większości z autokaru; fakt, zobaczysz Akropol ale (po długim pobycie w Atenach) wiem, że to nie wystarczy.

Byłam kiedyś w miejscowości Leptokaria (na Riwierze Olimpijskiej właśnie) i miałam do wyboru te same wycieczki. Z powodu ograniczonych funduszy wybrałam Meteory i Skiathos (o zwiedzaniu Aten przez szybę autokaru dowiedziałam się wcześniej z opowiadań kilku osób więc zrezygnowałam) Obie wycieczki były naprawdę świetne. Meteory to piękne widoki, klasztory i skały tworzą niezapomniany krajobraz Skiathos to przede wszystkim świetna zabawa. Kilka godzin na statku urozmaicone przez naukę tańca Zorby, popijanie metaxy - po prostu świetnie; wysepka jest przepiękna, malownicza, pełna wąziutkich urokliwych uliczek no i świetna plaża z drobinkami "złota"

Pozostałych miejsc nie odwiedziłam chociaż na pewno są tego warte a na Ateny polecam osobną wycieczkę na południe kraju
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując