Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grecja kontynentalna + wyspy - watek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-05, 23:52   #58
elfik5
Raczkowanie
 
Avatar elfik5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 364
Dot.: Grecja ;))

Hej!
Byłam w Grecji 4 lata temu (więc dość dawno). Wybrałyśmy się z kumpelami na pierwsze w naszym życiu wczasy. Wcześniej jeździłyśmy na obozy młodzieżowe gdzie też się poznałyśmy. Pobyt w Grecji był dla mnie niezapomnianym przeżyciem. To najcudowniejsze wakacje jakie przeżyłam Mieszkałayśmy w wypoczynkowej, niewielkiej miejscowości N'pori.
Sczególnie polecam Meteory - tego nie można przegabić!!! Przepiękne miejsce - zakochałam się w nim. Wspaniałe widoki Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
Skiathos - jeśli o mnie chodzi to bez rewelki. Ładne miejsce i widoki. Dużo charakterystycznych domów z niebieskimi okiennicami. Całkiem miło i przyjemnie ale nic nadzwyczajnego.
Ateny - moim zdaniem są piękne i należy je zobaczyć. Prawdą jest, że długo sie tam jedzie ale nie pamiętam tej podróży bo, albo spałam, albo świetnie bawiłam się w autokarze ze znajomymi przy zastosowaniu napojów wyskokowych, hehe Mieliśmy sporo czasu na zwiedzanie. Najpierw przewodnik, potem ok 6-7 godzin na samodzielne spacery. Było wesoło i bardzo ciekawie. Polecam
Ciekawą atrakcją są również Greckie Wieczory. Wino, jedzenie, tańce, występy - wszystko bez ograniczeń. Płacisz jednorazowo i "rządzisz" cała noc.

Winko, raczej nie było nas stać na nic ekstrawaganckiego więc pijałyśmy najtańsze (białe). Nie jest znakomite ale można się do niego przyzwyczaić i w końcu je polubić. Jeśli chodzi o mnie, to miałam wrażenie jakby smakowało ziemią, hehe ale mimo wszystko było całkiem dobre.

Baaardzo Ci zazdroszę tego wyjazdu Grecja to wspaniały kraj, zauroczył mnie. Ludzie są bardzo otwarci i sympatyczni. Poza tym, przeżyłam tam niezapomniane chwile i pozostawiłam kawałek swojego serducha
Życzę udanej, miłej, wesołej, szalonej i niepowtarzalnej przygody!!!

Aaaa... i polecam greckie gyrosy! Są przepyszne - zupełnie inne niż u nas. Zawijają (chyba) w drożdżowy placek frytki, mięsko, pimidorki, cebulkę, sos tzatziki i chyba coś jeszcze ale nie pamiętam. Jest wyśmienite!
__________________
.:: Czysta logika jest ruiną ducha ::.

elfik5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując