Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-18, 20:49   #4323
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Jeśli "kasza" jest drobniutka, to raczej to moje podrażnienie nazwałabym grudkami. Są one dość gęsto rozsiane. Nie są to zmiany ropne, nie są to też takie podskórne "gule".
Używam obecnie 0.025. I od pierwszego użycia problem się pojawił.Przeszłam 4 aplikacje. Nakładałam co dwa tygodnie atrederm. Przez tydzień było podrażnienie, po tygodniu skóra super. Gładka, naprawdę różnica z dnia na dzień.
Rok temu używałam 0.05 co 5 dni, później odstęp zmniejszyłam do 2 dni, czasem używałam nawet codziennie. Dość póżno zaczęłam kurację, jakoś koniec lutego, przerwałam w połowie maja. I ten problem wystąpił u mnie dopiero na sam koniec kuracji, kiedy to już byłąm mocno zdeterminowana na jak najlepsze rezultaty a miałam mało czasu. Nawet zdarzyło mi się kilka razy nałożyć atre dwa razy dziennie jak w ulotce i już nie dawałam skórze "odsapnąć" tylko ciągle nakładałam atre. Ale wracając do tematu przezp ierwszy miesiąc rok temu nie miałam aż tak tragicznego podrażnienia.
Teraz chciałam do atredermu podejść na spokojnie, bo do następnego lata mam sporo czasu. Poza tym stan wyjściowy skory mam już znacznie lepszy. Ale zdziwiło mnie, że to podrażnienie jest tak duże i tak długo się utrzymuje. Jest to dla mnie również zbyt uciążliwe chodzić z takim "liszajem" na twarzy. Już rok temu nasłuchałąm się jak to "zniszczyłam sobie doszczętnie skórę"/
Póki co założyłam, że przyczyną jest jakieś skrajne przesuszenie skóry.Bo nic innego mi do głowy nie przychodzi. Wszytsko staram się robić mniej więcej tak jak rok temu (chodzi mi o pielęgnację), wersja atredermu jest słabsza, czytałam, że kolejne kuracje skóra lepiej toleruje, robię większe odstępy między aplikacjami. Dlaczego więc podrażnienie jest większe i dłużej się utrzymuje? Macie jakieś pomysły?
__________________
12.01.2013

Edytowane przez blogerka
Czas edycji: 2014-10-18 o 20:56
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora