Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-18, 23:48   #4324
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Nie odbierz tego, że neguję twoje sukcesy, ale nie przypisywałabym ich w tak krótkim czasie Atredermowi, a właśnie Tetralysalowi I pisze tak z własnego doświadczenie. Bodajże w 2 msc brania Tetralysalu zauważyłam mega ogromną poprawę cery i było tak, aż do zakończenia kuracji, która trwała 6 msc. Twarz w tym czasie miałam idealną. Jak patrze na zdjęcia z tamtego okresu to sama sobie zazdroszczę tak wspaniałej buźki, niestety tak 3 tygodnie po odstawieniu Tetralysalu twarz zaczęła wyglądać gorzej niż przed rozpoczęciem kuracji. Tetralysal generalnie z tego "słynie", że w trakcie brania wygląda się cudownie, a po zakończeniu wszystko wraca do stanu pierwotnego bądź bywa gorzej. Mam nadzieję, że Ciebie to ominie i wyleczy cię całkowicie, a nie zaleczy. I powodzenia w stosowaniu Atredermu Ja na razie się wacham czy zacząć używać czy darować sobie te niewygodny, bo stosowałabym go tylko w celu zrzucenia ogromnych ilości skóry, wygładzenia twarzy i spłycenia blizn i dziur. A na to Atrederm jest chyba już za słaby.
Nie powiedziałabym, że jest za słaby. Po prostu do tego potrzeba dość długiego czasu.
Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
Dziewczynym Polećcie coś proszę na mega, mega podrażnienia po atredermie.
Może Sudocrem albo tańszą wersję Babydream na odparzenia?
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora