Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami:-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-27, 09:29   #1320
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
Niestety wyscig o medal na najwieksze chamstwo to chyba jednak wygrasz ty.....bo ty pierwsza obrazilas jedna z forumowiczek piszac ze 'staro".wyglada i zarzucilas jej ze wleila cudza fotke. Zastanow sie najpierw nad swoim zachowaniem a pozniej oceniaj 'maniery' innych.
I zapewniam cie ze "najechalas" jest bardziej stosownym wzrotem w zdaniu ktoe napisala Eska niz "naskoczylas". Jak uslyszalam to slowo to myslalam ze padne z zazenowania.... Same zmienilyscie kierunek tematu a teraz jestescie w szoku jak ktos ten temat ciagnie. Ale ze wzgledu na 'kulture" nie bede zasmiecac tego watku cietymi ripsotami , gdyz jest to forum O WLOSACH a nie o tym kto komu przywali mocniej. Zegnam.
przykro mi ale nie umiem sie powtrzymac bo Ty chyba jestes slepa... teraz masz pretensje do kolejnej osoby, przed chwila toczylas dyskusje ze mna, a tera zjak ktos napisal swoje zdanie, ktore jest podobne do mojego to od razu zaczynasz mic pretensje do tej osoby, zastanow sie :/? czepiasz sie wszystkich pokolei...

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
przestancie... no naprawde czepiac sie takiego czegoś jak "naskoczyłas" to juz szczty!! to zwykłe słowo. Bardziej grzeczne od "najechalaś"... blekitneoczy to dobrze ze chciałas dorównac poziomowi Eska88 bo masz z kogo brac przykład ale niestety nic ci to nie dało, nadal jestes chamska!
KONIEC TEMATU!
dokladnie..zgadzam sie z Agii ...
a co do Ciebie blekitneoczy to wystarczy jedno slowko,a Ty juz zaczynasz robic swoje wielkie wywody i chcesz wszystkich pouczac...co moze jestes nauczycielka i wiesz takie rzeczy lepiej?

Cytat:
Ja jestem zodiakalna rybka, wiec czasem ciagnie mnie pod prad ale w obronie slusznej sprawy (...)
piszac na Twoim poziomie to tez teraz moge sie przyczepic i napisac:

skoro jestes zodiakalna rybka to "dzieci i ryby glosu nie maja" ... jak jestes inteligentna to zrozumiesz moja aluzje...

Cytat:
nie obraziłam jej w żaden sposób. Poprostu napisałam że pani na fotce wygląda na starszą niz 16 lat. Nie użyłam słowa STARA więc polecam czytanie ze zrozumieniem... nie ja zaczełam konflikt a ty która NASKOCZYŁAŚ na mnie i inne wizazanki... to było moje zdanie na temat tej fotki, nie uzyłam w niej wulgaryzmów, nikogo nie obraziłam. A o ile mi wiadomo na forum można wyrażac własne zdanie.
W takim razie już "nie zasmiecaj tego watku cietymi ripsotami" bo jak dobrze zauwazylas jest to wątek na temat włosów.
Ja temat już skończyłam jednak jeżeli ktoś bedzie zarzucał mi że napisałam cos czego nie napisałam, bedzie mnie obrazal nie będe siedziała cicho... . i tyle.
I wlasnie blekitneoczy zauwaz ze to nie Agii napisala o tym ze kociak16 wyglada staro tylko ktos inny...a Ty juz sama chyba nie wiesz co pisac i szukasz dziury w calym...
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora