Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-19, 09:45   #1162
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez NoPasaran Pokaż wiadomość
ja mam podkówkę taką kolorową - na dobrą sprawę nawet nie wiem z jakiego tworzywa jest wykonana... kupiłam na stosiku w Arkadii, ale zupelnie wylecialo mi z glowy ;| czy ktos mi mzoe podpowiedziec co tam sprzedaja??
chiński badziew nieznanego pochodzenia-i to jest szczera odpowiedź
nie zdziw się jak zardzewieje,powłoka odpadnie(nie daj boże zostanie w kanale)

Cytat:
widzę, że temat podkówek zaczął się rozwijac ja też zamowiłam, tyle że nie na wildcacie a na innej stronie no i też czekam na moje czarne cacko kurczę, tylko teraz adres jakiegoś dobrego studia - albo w Istebnej albo w Raciborzu. Tylko te dwie miejscowości... Był ktoś może w którymś z miast kłuc się? Jeśli tak to proszę o opinię Pilne z góry dzięki
to już lepiej wpadnij do Zakopanego do Tom Tattoo, lub do rybnika do Art Line lub do mnie do Bielska
legendy krążą o raciborskiej pani kosmetyczce co i język pistoletem traktuje do dziś

Cytat:
Ja mam pytanie do miss venflon lub do kogoś innego kto się na tym zna. Tylko proszę o odpowiedź, bo to dość ważne dla mnie.
Kolczyka robię sobie na 99% w poniedziałek. Tylko właśnie teraz zdałam sobie sprawę, że na ten czas wypada mi okres Czy jest to jakieś przeciwskazanie?
nie powinno sie brac leków przeciwbólowych przed przekłuciem-jesli będziesz się bardzo dobrze czuła,wyspisz się,zjesz lekkie sniadanko to nie widze przeciwskazań-natomiast jesli początek okresu dla ciebie to katorga-to przesuń przekłuwanie sie na pare dni później
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując