Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-04, 10:26   #78
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Inny WAX?? Ktoś uzywał??

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
A skąd będe wiedziała, że ten towar moge już odebrać? Bo doczytałam że od 24 do 72 godzin możliwy jest do odbioru.
"Czas ten może być znacznie krótszy w zależności od pory, w jakiej zamówienie zostało złożone oraz lokalizacji apteki." Czy przyjdzie mi jakas informacja że towar juz moge odebrać?
U mnie po zalogowaniu na stronie apteki przy zamówieniach pojawia się informacja, co sie dzieje - czy jest w trakcie realizacji, czy też gotowe do odbioru.

Co do leków na receptę to niestety nie wiem, do tej pory jeszcze takowych nie zamawiałam, ale całkiem prawdopodobne, że uwzględnią zniżkę wynikającą z recepty. Wszystko zależy od rodzaju recepty, jaki masz [z tego co wiem są takie, które uprawniają do zniżek i te które uprawniają jedynie do zakupu danego leku, ale po regularnej cenie].

Cytat:
Napisane przez Voirrey Pokaż wiadomość
A czy są tutaj może jakieś krakowskie Wizażanki, które orientują sie gdzie mogłabym dostać polski wax właśnie w Krakowie???
Zapewne będziesz go mogła dostać w aptekach sieci Dbam o Zdrowie
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując