Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co kupujecie u Thanatosa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-10, 12:23   #539
Smerfny_Paczus
Raczkowanie
 
Avatar Smerfny_Paczus
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wisteria Lane ;)
Wiadomości: 81
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez ana761 Pokaż wiadomość
Smerfny_Paczus a czemu dostałaś info. ,że zamówionych produktów nie otrzymasz?
przecież sklep dalej działa, pełen asortyment ma...... a pozatym człowiek zamawia/kupuje coś bo to potrzebuje a nie zamawia hobbystycznie aby czekać, denerwować się, pisać e-maile i w końcu otrzymać zwrot gotówki......prawda?

A może to taka "przymusowa" terapia odywkowo--zakupowa
Ana761, ja dostałam wiadomość (po miesiacu!), ze zamówienie nie będzie zrealizowane, bo nie ma cytryńca który zamawiałam. Zamawiałam co prawda tez inne rzeczy, wiec tak naprawde mogłabym dostac te inne które zamawiałam i zwrot kasy za tego cytrynca. Tak chyba byłoby najbardziej profesjonalnie. Za to Thanatos napisał mi, ze zwrócił mi pieniadze za całe zamówienie. No i jakos dziwnym trafem już miesiac idą i dalej ich nie ma.
W wtorek wyjezdzałam poza Warszawe i napisałam do niego w pon. , ze prosze o kontakt i wysłanie pieniedzy do konca tygodnia. Wracam dziś, byłam pewna, ze w koncu coś odpisał (zaraz będę 2 miesiace!!!!), no i oczywiscie zero odpowiedzi.
Juz po prostu ręce mi padają i nie wiem co mam zrobić, niby mogłabym to olać, ale nie chcę bo uwazam, ze takie podejscie jest bardzo nie w porzadku, hobbistycznie to może sobie znaczki zbierac a nie prowadzic działanosc gospodarczą. Moim zdaniem hobby się kończy gdy sprawa zaczyna dotyczyć innych ludzi ( i ich pieniędzy).
Smerfny_Paczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując