Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-22, 20:11   #1126
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

uuu... cudowne
Że moje stare oczy mogły coś takiego zobaczyć!
dzięki!

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Az mi sie przypomniało, że u mnie na kwarantannie dwa banany w garażu leżą.

Misiek, chyba nie zrozumiał dowcipu kryptowalut, bo jak mu delikatnie wspomniałam o tym ,że mogliśmy zostać milionerami!, stwierdził, że to jak gra w totka i każdy mądry po fakcie (a ja mu tłumaczę, że jak grażyna czuje hajsy, to czuje hajsy i temu zaprzeczyć nie można bo nikt tak hajsów nie czuje jak graża, przy okazji wspomnę że w OGAME byłam słaba jako gracz, dobra tylk ow sojuszach, hahaha)
No ale dla przyjemności od czasu do czasu możecie mi się pokłonić co nie? Czy za dużo wymagam? Hahaha

A trzeba było udawać, że pogoda ok i wcale nie upał.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora