Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kursy z Urzędów Pracy!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-08, 21:07   #1
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Exclamation

Kursy z Urzędów Pracy!!!


Bardzo proszę o informację na temat kursów z Urzędu pracy.Pare lat temu chciałam się zapisać na kurs fryzjerski jednak bardzo niemiła pani pracująca w UP poinformowała mnie że mi się nienależy ponieważ niejest rok na bezrobociu.Jednak paru znajomych już niejednokrotnie mnie informowało że to nieprawda że wcale niemuszę być rok na bezrobociu by się zapisac u nich na kurs, mam 2 znajome ktore poszły pierwszy raz zapisać się na bezrobocie i odrazu wysłali je na kurs.Jeżeli ma ktoś jakąś wiedze na ten temat to bardzo proszę o wypowiedzi ponieważ jest to dla mnie bardzo ważne.Może są kursy ktore wymagają być rok zarejestrowanym i są też takie na ktore można odrazu się zapisać bez bycia rok na bezrobociu.Niewiem, strasznie chcialabym zapisac sie na taki kurs ale niewiem jak to jest naprawde z tymi kursami w UP.Jezeli ktos wie to prosze pisac!!!!!

Zapraszam do wypowiadania sie na ten temat!!!


ps.interesuje mnie tylko kurs z UP-wiec prosze sie wypowiadac tylko na ten temat,wiem ze sa kursy fryzjerskie poza UP ale one sa bardzo kosztowne dlatego takie kursy mnie nie interesuja!!!!
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując