Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-08, 15:14   #4766
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Oj napięcie przedbrokułowe sięga zenitu
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dziewczyny lubicie natkę piertuszki? jeść? bo ostatnio mam straszną ochotę na nią i codziennie sobie kupuję i zjadam w pracy jak królik i co kto przyjdzie to patrzy na mnie jak na dziwo borze i mi mówią że to niedobre i ogólnie fuj. Ja taka dziwna czy oni?

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------



szukaj a znajdziesz
Moja babcia nauczyła mnie jeść pietruszkę w taki sposób:
chlebek z masełkiem na to surowe pokrojone w plasterki pieczarki posypane duża ilością drobniutko posiekanej i posolonej natki Dla mnie pycha

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Samej natki nigdy nie jadłam, jedynie jako dodatek do potraw ale pietruszka jest zdrowa szczególnie na pęcherz, nerki i w ogóle dolegliwości trawienne

Ja lubię np. samą sałatę wcinać
Sałatkę też wcinam szczególnie lodową
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Witam nie tylko tych, którzy i mnie witają, ale też i tych, którzy tego nie robią.

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Zmykam. Miłego dnia! [emoji8]

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Ale dzisiaj spamujecie . Jest wiecie co ???

Dotarło moje EL z Tago i terminy ok 2014/15 .

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Te crocsy są niewygodne, odsyłam

Dobrze wiedzieć
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Wymieniam na te

Fajne
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
czegóż sie nie robi dla dobrych relacji z teściową :d ja nienawidze kompotów - no nie smakują mi a zwłaszcza te z jabłek . Jak pojechaliśmy pierwszy raz do dziadków tż to jego babcia mi mówi że specjalnie dla mnie ugotowała cały garnek jabłkowego kompotu bo tż jej powiedział że bardzo lubię męczyłam się z tym kompotem dwa dni myślałam że zabiję tż bo on to specjalnie zrobił - taki fajny żart

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------


Żartowniś
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora