Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-01, 13:20   #2508
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Lalalaaa ! dzisiaj pojechałam polować na listonosza w domu rodziców, czekałam 2h a ten ani nie zadzwonił, ani nic.. tylko awizo zostawił (widząc jak wraca na poczte pobiegłam do skrzynki). Poleciałam na pocztę, akurat go złapałam i DAŁ MI zamówionego Diorshowa . A Diorka idę właśnie testować Ta SZCZOTA ! już się jej boję.. )
o! koniecznie daj znac jak tusz!!
Ja se szczeliłam wczoraj z ciekawości lash extensiona MF i muszę powiedzieć, że całkiem- całkiem. Zasadniczo już nie zdradzam MF bo większość tuszy to dla mnie totalna porażka ( już byłam bliska zaufania High Impactowi ale to też nie to) więc postanowiłam spróbować.
Szczota jest fajna, bardzo, ale to bardzo dobrze rozdziela - mam długie rzęsy, ale bardzo lubiące sie plątać. MF je ładnie dyscyplinuje, wydłuża porządnie a przy dwóch warstwach daje się zmalować nieco teatralny look - własciwie to pogrubienie jest nie gorsze niż przy 2000 cal. Po wyschnięciu rzęsy sa elastyczne i miękkie co mam nadzieję wpłynie na brak Pandy wieczorowa porą.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora