Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-15, 13:30   #703
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Graziu,ja niestety stalam sie posiadaczka zelu z Avonu,pisze niestety,bo wydaje mi sie,ze wydalam pieniadze na zwykły bubel. Zel miesci sie w niewielkiej tubce i w opakowaniu wyglada naprawde zachecajaco(brazowo-zloty kolor).Zanim skusilam sie na zakup tego zelu,wydawalo mi sie,ze sluzy on do pokreslenia opalenizy,chyba zmylil mnie ten sliczy kolorek i wlasciwie brak innych informacji o produkcie.Niestety przeznacznie tego zelu tak naprawde jest dla mnie zastanawiajace,przeczytal am na opakowaniu,ze uzywa sie go przed opalaniem(nalezy obficicie wysmarowac nim twarz) Nie wiem w jaki sposob ma on podkreslic oplanizne-wycisnelam odrobine z tubki i okazuje sie,ze to kleisty,bezbarwny zel!!!!!!!!! Katastrofa!!!! Dziewczyny niech nie zmyli was ladne opakowanie i kolor tego kosmetyku-to zwykly,niepotrzebny bubel!!!
Oprocz zelu zakupilam rowniez Złocisty Olejek Po Oplaniu AVONU i rowniez jestem niemile zaskoczona.Olejek jest wodnisty,nawet nie przypomina konsystencji olejku,zawiera w sobie mnostwo zlotych drobinek,ktorych nie widac na skorze.Moje odczucia po zastosowaniu tego produktu napewno nie sa pozytywne.Skusilam sie na zakup tego olejku z mysla,ze bedzie nawilzal wysuszona opalaniem skore i dodatkowo podkresli ja delikatnym blaskiem.Nic z tych rzeczy!!!!! Po spryskaniu nog "olejkiem" czulam delikatne szczypanie,a to dlatego,ze "antyolejek"zawiera w skladzie alkohol(wyraznie czuc!!!!).przez chwile nogi byly delikatnie "tluste"jak powinno dziac sie w przypadku uzywania oliwek czy ojekow.Jednak po pewnym czasie skora nog zaczyna sie sciagac,jest po prostu przesuszona I to ma byc dzialanie nawilzajace Pobiegalam dzis do sklepu po oliwke dla dzieci,posmarowalam nogi i od razu poczulam ulge! Nigdy wiecej bubli z AVONU!!!
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując