Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-24, 12:39   #2593
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej blondachy

Ja bylam u kolezanek z roku w akademiku i wypilysmy we 4 3 polowki wiec nawet nie mam mocy czytac tego co naskrobalyscie
wybaczycie?

Jejuuuu... dobrze,że kochany TŻ przyjechal po mnie i zawiozl do domku
Wybaczymy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale przed wakacjami raczej będziesz robiła?
Ja zamowilam 3 pasemka z kegla, popatrzę na nie i zobacze czy mi to pasuje, który kolor i końcówka.
Przed latem znaczy się ? Tak, mam nadzieję że już w najgorszym wypadku do kwietnia

Cytat:
Napisane przez Blondinbella Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie ile kosztuję w salonie pigmetacja włosów? kolor którym malowałam włosy przedwczoraj cały się zmył.. a był piękny piaskowy blond.. teraz znów platyna..
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ale możesz sobie sama to wykonać..Yatta pisała Ci że wystarczy położyć samą farbę bez aktywatora, jakąś naturę najlepiej tj. 8.0, 9.0 itd...
No właśnie, pisałam Ci.. szkoda kasy na salon, a to bardzo proste

Cytat:
Napisane przez binek999 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ja wczoraj siedziałam cały dzień w pierwszej części wątku i na prawdę niesamowita kopalnia wiedzy (może któraś napisze książke na tej podstwie i stanie się ona światowym bestsellerem dla wszystkich fryzjerów, stylistów i w ogóle dla każdego :P )
Bunny napisz książkę Zostaniesz milionerka i otworzysz swój wymarzony salon

Cytat:
Napisane przez Blondinbella Pokaż wiadomość
i tak już zniszczyłam sobie włosy, przez te ciągle przyciemnianie (bez efektów)
A to dlatego, że tak naprawdę nie przyciemniałaś... Tylko kładłaś farbę z innego poziomu, ale w dalszym ciągu z wysoką wodą.. stąd efekt..

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a własnie, jak tam buzia po mikrodermabrazji sie ma?? jestes troche 'poobdzierana'? bo ja to tak trochę wyglądałam jakbym z roweru spadła no ale po 2 dniach już boska buzka, extra gladziutka
Poobdzierana Dobre określenie
Tez przydałoby mi się pójść

Cytat:
Napisane przez Blondinbella Pokaż wiadomość
nie rozumiem bo raz coś piszecie że farbę bez utleniacza i wtedy wyjdzie a teraz że najpierw samą farbę a pozniej normalną + utleniacz... już w ogóle mi się namieszało
Cały czas pisałyśmy o dwóch farbach Czytaj uważnie


Maaadziu no i pięknie a Ty jak? zadowolona? jak kondycja włosków??
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora