Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 13:52   #4854
izuuu123
Raczkowanie
 
Avatar izuuu123
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

w końcu ktoś z warszawy

Cytat:
Napisane przez Niunieczka3 Pokaż wiadomość
Dla mieszkanek z Warszawy

Zdecydowanie odradzam gabinet depilacji laserowej Derma-Line na Jana Pawła II 61.
...
Korzystałam z wielu gabinetów kosmetycznych, w tym depilacji laserowej. W części z nich byłam z kuponami - gdy poziom obsługi był zadowalający chętnie kupowałam dodatkowe usługi. W jednym z nich jestem stałą klientką od roku - korzystam z zabiegów kilka razy w miesiącu.
Z takim poniżającym traktowaniem klienta jak w Derma Line spotykam się po raz pierwszy.

Stanowczo odradzam.
z jakich salonów korzystasz (i możesz polecić) jeśli chodzi o depilację laserową w wawie ?

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez mar_ika Pokaż wiadomość
Dzieląc się doświadczeniami mogę doradzić 2 sprawdzone gabinety, gdzie bez gruponu można skorzystać z promocji. Może nie tak tanio jak groupon, ale zależy kto czego poszukuje. Za to masz komfort profesjonalnej obsługi. Robią długo, dokładnie, boli trochę- szczególnie pierwsze zabiegi: mur: ale efekty są super (sprawdzone nie tylko przeze mnie) to: NY Laser Center na Mokotowie (p. Ola i P. Monika - doświadczone i b. dokładne, jestem już długo po zakończeniu zabiegów i jest super) i Studio Laser (p. Ewa - kiedyś była, niewiem czy jeszcze pracuje tam). Nie polecam gabinetu na "S".
czyli nie polecasz studio laser ? chyba nie rozumiem ...

Edytowane przez izuuu123
Czas edycji: 2012-02-17 o 13:53 Powód: :)
izuuu123 jest offline Zgłoś do moderatora