Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-05, 08:20   #2704
aaash
Raczkowanie
 
Avatar aaash
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez anianutella Pokaż wiadomość

i zrobilam sobie w koncu wymaz, ciezko bylo mi uchować ropniaka, bez smarowania niczym przez kilka dni. Ale udało sie! Czekam na wyniki i szczerze mowiac, obawiam sie gronkowca. Mam dziwne ropne zmiany, ktore dlugo sie goja, pod strupem zbiera sie ropa. Masakra jakas
oj aż się zmartwiłam tym postem. Jak takie zmiany ropne to może jak to zwią potocznie masz przeziębioną krew?
Mi minęło niedawno 4 tyg, a mam jeszcze 2/3 butelki. Po pierwszym złuszczeniu było super, gładka rozjaśniona skóra, ale teraz jest coraz gorzej. Moje policzki tak się uwrażliwiły, że nawet gdy się schyle to mam mocny rumień przez kilka minut. Wszystko mnie pali, kremy oleje woda.
Smarowałam także ramiona dekolt i plecy, i teraz na ramionach tam gdzie ramiączka od stanika tak mi sie skóra podrażniła że mam lekko brązowawe strupy nie wiem co dalej, smaruje clobaza z apteki która mnie wypryszcza i tak w koło macieju...[/QUOTE]

Przemrożenie krwi występuje raczej w postaci dużych, bolących wrzodów albo czyraków... Sama przechodziłam to z zeszłym roku, bo przemroziłam sobie krew.
__________________
"Dam radę, kto jak nie ja?!"
aaash jest offline Zgłoś do moderatora