Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-18, 19:58   #4484
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Neath zamawiała, więc może ci pomóc. tutaj jest link do wątku.
Dzięki Już tam byłam

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Tak, zamawiałam, ale kolory są dla mnie co najmniej dziwne. Wzięłam najjaśniejsze z olive, golden i natural.

Kolory
Natural (latte) jeszcze nie testowałam, ale olive fair był różowy, golden fair najpierw był ok, a potem zróżowiał Wcześniej miałam do czynienia tylko z EDM (olive fair, sandy fair i fair neutral ze starej formuły intensive) i Lily Lolo (porcelain). Żaden z nich nie był tak różowy jak testowane amillie.

Konsystencja/krycie
Tu amillie wypada dość fajnie Krycie ma porządne, testowałam na zapryszczone przes paroma dniami ryło i jakbym wychodziła, to dodałabym niewiele korektora. Konsystencja na pierwszy rzut oka podobna do starej formuły kryjącej EDM, ale chyba grubiej zmielona, bo po paru godzinach podkład zebrał się tam, gdzie tylko mógł i nie za ciekawie to wyglądało...

Szczerze mówiąc, to nie jestem zadowolona jak na razie. Dziś przyszły do mnie większe próbki w woreczkach strunowych. Będę kombinować ze sposobem nakładania, bo krycie jest zachęcające. Gdyby tylko kolory chciały być bardziej przewidywalne :P
O dzięki
Czyli szału nie ma
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora