Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-06, 19:09   #326
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
Czy tylko ja mam wrażenie, że ostatnio nastała dziwna moda na królewny śnieżki? tzn jasna cera+ciemne włosy+ wyraźny kontur oka/brwi+ wyraźne usta. Sporadycznie zdarza się, że taka metamorfoza się udaje.

zazwyczaj widzi się jak dziewczyny (nierzadko naturalnie bardzo urodziwe) masakrują swoją (ultra)delikatną urodę tymi brwiami, czarną kredką/eyelinerem na górnej powiece w połączeniu z mocnymi ustami itd. a to że ktoś ma jasną cerę wcale nie oznacza, że będzie dobrze wyglądał tak "zrobiony". to trochę jakby taka śnieżka chciała się na eteryczną blondynkę zrobić - blondynkę ok, ale nie delikatną. zresztą dochodzi też kwestia rysów.
Raczej na pin-up lub rockabilly. Przyciemnione, mocne brwi, wyraźna gruba kreska na powiece i jaskrawa szminka...
Ogólnie moda na mocne brwi faktycznie teraz panuje i tak jak kiedyś widywało się mnóstwo dziewczyn z bezlitośnie, okropnie powyrywanymi brwiami, to teraz w drugą stronę - domalowane brwi niekoniecznie pasujące do twarzy czy koloru włosów.


Akurat rysy twarzy najmniej przesadzają, ale trzeba każdy typ makijażu dopasować do własnej twarzy, a nie kopiować z osoby o zupełnie innym wyglądzie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora