Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-20, 10:33   #4201
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Sama sobie zazdroszczę

Postaram się jak wszystkie znajdę (to będzie trudne, bo są w różnych miejscach) to zdjęcie cyknę
haha oj Demcia...

dziękuję


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;42900838]Wczoraj po farbowaniu włosów mam paznokcie we farbie.Zapomniałam założyć rękawiczek i dlatego.Wiecie jak mogę to rozjasnic ?[/QUOTE]

nie mam pojęcia? może wymoczył łapki?


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4290097 0]
Wieści z frontu zakupowego:

Kupiłam jeansy I kurcze blade nie są niskie (no, nie do samego pępka, ale takich akurat nie lubię). Nawet nic zwężać nie będę musiała


Jest nowy krem z Isany Z mocznikiem tak jak ten normalny czerwony, ale ma wywalony ze składu olej sojowy i glicerynę przesuniętą za mocznik. Ma dimethicon. Nie wiem jak reszta, bo się nie znam na tych wszystkich składnikach... Wydaje mi się mniej tępy od starego, raczej przyjemny na zimę będzie... poużywam to powiem co myślę [/QUOTE]



widziałam ten krem, zastanawiałam się nad nim, ale mam takie zapasy że aż mi wstyd na zimę pewnie kupię ale tamtą, starą, wersję.


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Czekam na dzienne światło
Ale już na drugim foto, widać tam tyle świecidełek
następnym razem, wybaczcie, boo...
spsułam mani przy skalpelu


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
U Ciebie kwadraty

Sama jestem zaskoczona ale 1 warstwa mi bardziej podchodzi.....
Co sie ze mną dzieje???
dzięki

nie wiem Kochana


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ten lakier nie nadaje się na ekspresowe mani.
Wymaga czasu i dopieszczenia.
coooo to?


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
heheh to czekam na lepsze zdjęcia, ale ja to go chcę tylko na ciemna bazę... tylko w tym kontekście mi lezy.
następnym razem, wybacz


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
mi się bardzo podobają ale kwadraty i pipki też fajniusie



Cytat:
wrzucam CC you got soul-ar. daje po oczach nie czuję się dobrze w tym kolorze chyba nie pasuje mi do skóry. ładniej na stopach wygląda nie jest taki marchewkowy, tylko czysto neonowy
zeyebiaszczy jest
i czemu uważasz że Ci nie pasuje? pasuje, pasuje


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4290269 3]Niby zwykły listonosz a ile radości

Fairy Dust i Golden Enchantment

Ale dupne zdjęcie... to mgiełki holo [/QUOTE]


to jak u mnie tyle radości


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ale ja mam bujną wyobraźnię
to dobrze!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora