Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-10, 14:52   #1291
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
OluM czytałam, że kupiłaś ten nowy rozświetlacz Chanel, czy jest fajniejszy od Kevyn Aucoin? Pytam tylko z czystej ciekawości
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie Ola, ale używam camelie już jakis czas i awansował na top 1

Ale Oli zdania chątnie posłucham, bo miała napisąc, jak trochę go pouzywa i ciekawa jestem
No dobra, wywołana do tablicy donoszę, że KA w żadnym razie nie został zdetronizowany . Camelia fajna, jednak z pewnością nie będzie moim nr 1. W sumie moje odczucia względem Camelii są podobne jak do Pudre Signee, tj. fajnie mieć, ale must have to to nie jest . W porównaniu do KA oba chanelowe rozświetlacze dają jednak bardziej drobinowe rozświetlenie, co widać może nie tyle na poliku, ile jak nakładam na łuk kupidyna. Na poliku Camelia nie wygląda brokatowo czy drobinkowo, raczej zostawia efekt tafli, jednak KA jest bardziej miałki i wygląda naturalniej i subtelniej. Wg mnie z Camelią można przesadzić i wtedy ten błysk jest jakby tłusty (nie wiem, jak to opisać). Podsumowująć nie żałuję, że Camelię kupiłam, zwłaszcza, że jej odcień jest inny od wszystkiego, co dotąd mam, jednak gdybym miała zostawić sobie jeden jedyny rozświetlacz, to byłby to Kevyn Aucoin .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora