Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-16, 21:34   #4649
Etolie
Raczkowanie
 
Avatar Etolie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 147
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
hmmm a ja jak poszlam do marrionaud i poprosilam o probke idealista to pani wygrzebala spod lady 1 probeczke 1,5ml, mimo ze na stoliczku obok stal stos probek tych po 7ml. pomijajac to ze zupelnie mnie olala i byla niezbyt przyjemna:/ pewnie dlatego ze nic nie kupilam, no ale bez przesady wrrr
hmm ja będę omijała marionaud szerokim łukiem, tam jest tak niemiła obsługa, że człowiek czuje się jak "na żebrach" nie jak na zakupach


Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio wybrałam się do Galerii Centrum w Gorzowie Wlkp. i poprosiłam o próbkę kremu pod oczy Shiseido (kosztował ponad 400 zł) Kobieta, że nie ma pojemniczków, a ja jej na to, ale ja mam i wyjęłam z torebki przygotowany na tę okoliczność pojemniczek Ale ją zatkało i z wielkim żalem ciapnęła mi do niego 2 krople
Dziękuje za pomysł mam kilkanaście pojemniczków, więc myję i do torebki Pomyślałam sobie, że można zastosować perfidię wobec niemiłej pani w perfumerii - gdy nas oleje tekstem "nie mam pojemniczków" wyjmujemy swój - oczywiście z logo konkurencji

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ustalimy spotkanie Wizażanek- znak rozpoznawczy-przeterminowany Juicy Tubes z limitowanej kolekcji 2005
dobre dobre znak rozpoznawczy: JT 2005
Etolie jest offline Zgłoś do moderatora