Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-18, 10:53   #14
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Moje próby bycia fit, czyli rok pierwszy drogi przez mękę ;) Dziennik.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Świetnie wyglądasz juz to chyba zresztą pisałam A wiadomo - waga nie jest jedynym wyznacznikiem dobrego wyglądu. Na pewno wychudzona nie jesteś więc nie wiem skąd ten dziwny wpis koleżanki parę postów wyżej. Tym bardziej że nie schudlas np nagle z 80 do 46 glodzac sie tylko całe życie masz mw taką wagę. Może po prostu jesteś drobnej budowy. Poza tym się nie odchudzasz więc jak dla mnie wszystko gra
Dziękuję
Dokładnie, ja nie sugeruję się swoją waga tylko wygladem. Całe zycie waże ok 50 kg, a 44 ważyłam jak z powodu nieróbstwa straciłam sporo masy mięśniowej i obrosłam tłuszczem.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina_kr Pokaż wiadomość
Moja opinie juz znasz, nie bede sie powtarzac ale tylek brzuch.... marzenie!
I co ciekawe, ja mam dokadnie ten sam wzrost 160, podobna wage bo 45kg i wymiary zblizone jestes moja motywacja, bo widze ze skoro wagowo ,wzrostowo wygladamy podobnie to wszystko jest mozliwe tylko trzeba chciec i ostro cwiczyc

Aha jeszcze chcialam dodac, bo widze ze waga szokuje, dla mnie to nic dziwnego, bo budowy sa rozne, nie ma co sugerowac sie waga, tylko wymiarami i wygladem. Ja najwiecej wazylam 50,5 kg i wygladalam jak kluska, 5 kg mniej teraz i mam wiecej energii, lepiej sie czuje i nie jestem wychudzona. Kazdy ma inny kosciec, czasem dziewczyny sa szczuple a waga podejrzanie wysoka, wiec po co w ogole patrzec na wage.
Dziękuje jeszcze raz
Byłoby fajnie, gdyby mój przykład w czyms Ci pomógł

Przez ten pierwszy komentarz o mojej wadze poczułam sie wczoraj jak jakis wąsaty dziwoląg Ale widzę, że na szczęście wiekszośc z Was rozumie to, ze ludzie sa róznej budowy.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez blueblue now Pokaż wiadomość
Ale przemiana pupy! gratulacje Też do takiej dążę, do tej pory nie wierzyłam, ale teraz już wezmę się na serio. Po ćwiczeniach z Jillian i Mel B taki tyłek się zbudował? wow! Czy robiłaś coś jeszcze?
Dziękuję
Tylek najbarziej sie podniósł po 2 m-cach przysiadów ( zwykłe bez obciążenia sumo z 5kg). Konkretnie wyzwanie przysiadowe, gdzie przez 30 dni jedziesz od 5-250 dziennie. I teraz przy treningu Jill Killer Buns & Thighs też czuje i widzę efekt. Przy innych treningach ogólnych nie widziałam takiego wpływu na pośladki. To nie znaczy, że całkiem porzucam dbanie o górne partie, po prostu mam przymusową przerwę, więc katuję tyłek i nogi

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
już to mówiłam ale muszę to powiedzieć jeszcze raz Uwielbiam Twój brzuch i Twoje ciało wiem wiem głupio tak jak dziewczyna mówi takie rzeczy dziewczynie ale co tam MASZ BOSKIE CIAŁO
fajnie że opisujesz to wszystko w dzienniku będę codziennie zaglądać i motywować się do ćwiczeń.

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------




nie przesadzaj z tą przesadnie niską wagą.Dziewczyna nie wygląda na wychudzoną ,po prostu wygląda zdrowo ,widać że ćwiczy.Ma wspaniałe umięśnione ciało a nie jak większość spasionych gimnazjalistek które nic ze sobą nie robią tylko zreją chipsy i zapiją colą a potem biedne nie akceptują swojego ciała.
Nie wiem dlaczego w Polsce jest tak że jak cżłowiek ma szczupłą wysportowaną sylwetkę to zaraz jest atakowany.Za granicą większość kobiet dąży do tego by wyglądać tak jak Katja a w Polsce zazdrosne leniwce atakują takie wysportowane dziewczyny.
Dziękuję kochana
Nie wiem, czy będę codziennie cos pisać, ale postaram się. Nastepne zdjęcia to dopiero za kilka m-cy, wcześniej nie ma co, bo i tak nie będzie nic widać.
Jak wrócę do siłowego to wrzuce tez zdjecia swoich ogromnych mięśni rąk, klaty i pleców Na razie sie pochowały

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
Przesadzasz z tą opinią...czy ona wygląda jak patyczak ?? raczej nie, więc nie uważam, że propaguje chudziznę wśród nastolatek...ma zdrowy tryb życia i za to ukłony w jej stronę...

Katja moją opinię już znasz brawo za brzuszek i pupkę
Witaj Jillove
Dziękuję raz jeszcze

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
katja, gratuluję przemiany! ładnie tłuszczyk zszedł z brzucha i pupa się uniosła. W ogóle masz bardzo zgrabną sylwetkę
Witaj
Dziękuję bardzo, mam nadzieję, że będziesz zaglądać i dodawać swoje uwagi

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Dzisiaj mam rest, moje stare kości muszą odpocząć

Po kawałku wrzuce miche na dzisiaj.

Śniadanie: kasza jaglana, troche płatków vitelle dla poprawy smaku, jabłko, truskawki. Wyszło ciut za mało, bo mi się kasza przypaliła

II sniadanie: 2 kromki razowca z szynka, plastrem żółtego sera, suchą chudą kiełbasą i pomidorem.

Obiad: cyc kurzy z jajkiem i pomidorem + na deser wisnie
Przyznam sie też, że wsiorbałam ze 30g czekolady . Milka z żelkami to moja ostatnia słabość, choc ogólnie nie jestm wielkim wielbicielem czekolad.

Podwieczorek: szynka z chrzanem

Kolacja: twarog półtłusty z jogurtem naturalnym.

Mało wyszukane menu, ale jest niedziela i w lodówce jest tylko swiatło i niska temperatura.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2014-05-18 o 16:44
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując