Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 08:16   #4798
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Czadowe!


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

oooooooo mamo... jakie piękne *.*


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Dziękuję
To biel z GR 4 warstwy =.= i dalej jest mleczna.

Wow, śliczne są!
ahaaa dziad jeden. Mi to w ogóle na coś nudziakowego wyglądał, ale może to kwestia foto jak biały to na żywo musiało być mega

dziękuję

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Dawno nic nie wstawiałam, to mam neonowego marmurka Lemax i uwaga - makijaż.
świetnie ten marmurek wygląda ale dziwne z tym kryciem, ja raczej czytam, że dobrze kryją
a co do paznokci to zgadzam się z tym co pisałaś, do lekkich poprawek bo przyciężko wyglądają. Następne pewnie będą ok

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Mam to porównanie piasków z topem
Pierwsza kolumna- solo, druga-1 warstwa SV, trzecia-2 warstwy SV
no faktycznie niby po 2 jest ok, zastanawiam się tylko jak Amelka, czy jak dobrze wyschną nie wypiją lakieru

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
wskazówka najmocniej się zawija na dwóch płaszczyznach, krzywa C najmocniejsza (pozostałe pazurki przy niej są dużo bardziej płaskie), no i boczki też mocniej się zawijają, ale to nawet nie tunel, tylko same brzegi bardziej do środka (trapezowo się robi trochę)

skórki naolejowane, a zdjęcia z lampą błyskową też psują odbiór dodatkowo ale czyściłam i to solidnie (wycieniowałam przy okazji palce do połowy
rozumiem, u mnie też jest najmocniej zwinięty tunel no i dodatkowo łuk paznokcia też największy. Ale właśnie o te same brzegi mi chodziło, bo też zauważyłam lekki trapez.

nie wątpię, że czyściłaś po cieniowaniu to na pewno tylko właśnie kwestia foto.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No i dufa, padł mi Internet na kompie. Spróbuję przez telefon wrzucić zdjęcie tych butów. Mówcie szczerze brać czy odnieść
Nie są za duże te fotki?? Na komórce wyglądają ok
paski mają świetne i kolor i koturne, tylko nie podoba mi się, że te paski wychodzą na koturne plus te gwoździe... No ale jak Tobie to nie przeszkadza akurat to noś, babciowate nie są w mnie.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
przepiękne, na białym urywają

widzę białe wygrywają
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora