Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-26, 09:49   #2651
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
To nie moje, mam się wymienić. Ja w pomadkach mam w każdej inny wzór nadruku a wszystkie osobiście kupowałam więc o oryginalności jestem przekonana, kody też mi się ścierac potrafią, aczkolwiek białego napisu jeszcze nie widziałam.

Weź tu człowieku bądź mądry i poznaj podróbke pobieżnie przejrzalam podróbki na internecie i nie widziałam w sumie żeby Lightscapade miał odpowiednie kolory tj tam to zupełnie inny produkt ale wszystkiego nie znajdę przecież.

Tak w ramach ciekawostki zamówiłam kiedyś podrobiona pomadkę mac żeby móc sobie weryfikować czy produkt na wymianę jest oryginalny czy nie i opakowanie wogole nie wskazuje na podróbke, nie ma różnic w umiejscowieniu napisu mac, kolor jest identyczny ( wybrałam taka która miałam w swojej kolekcji) tylko wykończenie i stopień krycia inne. Weź tu człowieku bądź mądry i ustrzez się przed podrobkami
A to ja też zamówiłam za całe 2 euro podróbke i moja była gorsza. Pękate opakowanie bardziej, wyżej napis w środku. Na zewnątrz tak zrobiony, że się ścierał. Natomiast zamiast matu było lustre a i naklejka ciut inna, stąd teraz wszystkie podróbki z Ali rozpoznaje po jednym zdjęciu
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora