Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-14, 12:40   #869
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: makijaż do sukienki .

Cytat:
Napisane przez iwoonica87 Pokaż wiadomość
Skorzystam z okazji i również poproszę o radę
Kupiłam sukienkę na sylwester, ale z racji tego, że niezbyt się znam na modzie, bo noszę się raczej na luźno, sportowo, to mam do Was wielgachną prośbę! Doradźcie mi w sprawie doboru:
- biżuterii (już jestem zdecydowana na bransoletkę i kolczyki)
- torebki
- butów (czy moga być takie jak na zdjęciu? mam takie same)
- fryzury
- makijażu
- koloru paznokci ( niestety nie stać mnie na tipsy, a w dodatku mam dosyć krótkie ok. 1-2 mm białej "końcówki" paznokcia)
Bardzo mi zależy na Waszej pomocy! pmóżcie biednej, zagubionej istotce

Nie wiem czemu, ale nie mogę załadować zdjęcia, więc wklejam linka do aukcji mojej sukienkiDodam, że mam figurę praktycznie taką, jak Pani ze zdjęcia
Link: http://www.allegro.pl/item498475549_...la_czarna.html
Włosy troszkę dłuższe niż do ramion, oczy niebiesko-szare.
na sukience jest juz ozdoba kolczyki wzielabym jakies wiszace, z cyrkoni albo krysztalkow swarovskiego mozesz tez kupic kolka wysadzane takimi blyskotkami bo moja kolezanka takie miala i super to wygladalo ale do Twojej twarzy chybe lepsze wiszace bransoletki ja uwielbiam duze i widoczne wiec i taka bym tez CI olecila poszukac w konczu jak nie bedziesz miala zadnego lancuszka to spokojnie mozesz miec wielka bransolete mozesz tez zrobic jak ja, swarovski ma takie bransoletki na gumce kosztuje jedna ok 20zl, ja kupilam 4 rozne i razem wygladlo to swietnie moja mam ma 2 czarne i 2 biale i tez super to wyglada
torebke mozesz sobie poszukac jakas malutka najlepiej srebrna buty moga byc takie wazne zeby byly wygodne z fryzury fajnie wygladaja zwyczajnie wyprostowane wlosy albo po prostu fale czy loki koki i te cuda raczej mi nie pasuja do mlodych dziewczyn paznokcie mozesz sobie wymalowac na cielisto albo jezeli jestes odwazna na czarno krotkie paznokcie ladnie wygladaja w ciemnych odcieniach
Cytat:
Napisane przez iwoonica87 Pokaż wiadomość
Cere mam raczej jasną (podczas opalania się najpierw czerwieni), włosy farbowane na ciemny brąz (wyglądają troszkę jak czarne )więc mój typ to chyba chłodny (?)

Może będzie łatwiej troszeczkę : https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1228901446
mozesz miec spokojnie makijaz smokey eye mi sie on najbardziej podoba a nie jest znowu taki strasznie trudny w wykonaniu na policzki roz i rozswietlacz, a na usta najlepiej jakis blyszczyk, ktory by lekko rozjasnial usta
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując