Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-09, 09:09   #1871
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Wyszło bardzo pięknie.Jak pamiętam to chyba tez jak ja chorowałaś na taki odcień blondu.Po moim to już prawie śladu nie ma.Bardzo mi się podoba i życzę aby się ładnie i równo wypłukiwało jeśli sobie tego życzysz oczywiście.
dziekuje slicznie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
No bo u mnie Londa wypłukała się raz dwa i śladu po niej nie było, także wolałam Ci napisać, abyś może używała jakiś maseczek chroniących kolor Życzę Ci, aby Tobie długo kolorek się trzymał
ehh straszycie tym wypłukiwaniem będę myć fioletowym co jakieś mycie, plus płukanki...może ochronię na dłuzej ten chłodny odcien

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
mozesz wkleić fotki przed nałozeniem londy .... powiem tak szukam ''czegos'' co pokryje odrost a nie bedzie farba rozjasniajaca wellaton ,garnierki ,loreal odpada te ultrarozjasniajace itp
londą miałam kiedys farbowane włoski w salonie , włoski ok po koloryzacji bez zmian kondycja farba rowno i stopniowo dlatego z sentymentem patrze na ta firme zastanawiam sie czy na ,moich by złapała

to jest farba z tej serii???
prosze bardzo Taki kolor miałam przed farbowaniem. Plus odrost wiekszy, jakies 1,5cm.
Ty masz już teraz chłodny odcien, także mysle, że londa by ładnie chwyciła tyle że by nie rozjaśniła a raczej tonowanie koloru, może perłowa poświata? ciezko stwierdzic bez spróbowania
dodaje fotkę pudełka

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-10-09 o 09:13
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora