Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-17, 22:55   #4232
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Nie znam się na czerwieniach więc niestety nie pomoge



Ale z tyłu jak robisz? Jakieś lustro masz czy co




mysiu ja też życzę Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, radości z rodzinki, z włosków i ogólnie z zycia
A co do kotka - dzielnie go lecz i niech szybko zdrowieje
z tylu hmm jakby tu wytlumaczyc nie mam zadnego lustra dodatkowego, poprostu tak wyciagam ta warstwe wlosow do gory i przebieram szydelkiem i wyciagam pasemka ciezko tak to wyjasnic piszac Ale da sie

Cytat:
Napisane przez Patrunia Pokaż wiadomość
Skoro Deluxe 100 i Syoss nie łapia Ci wlosow, zadna farba nie da Ci sama takiego efektu, zostaje rozjasniacz, no chyba że chcesz przejść na ciemniejszy poziom
Ciemniejszego na pewno nie chce a jak myślisz, która z farbek jest mocniejsza deluxe 100 czy palette E20 - superjasny blond?? A apropo rozjaśniacza to co myślisz o tym z joanny do malowania całych włosów?? dziekuje za zainteresowanie[/QUOTE]

ja kiedys kiedys a wlasciwie to mama mojego TZ'ta robila mi pasemka wlasnie tym rozjasniaczem Joanny do calych wlosow Kolor byl zawsze jasniutki, rozjasniaczowy ale kondycja wlosow jednak nie bardzo Widze roznice odkad robie jedna farba na pewno
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora