Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-30, 13:01   #325
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Utleniacze mają dosyć krótką żywotność i lepiej je faktycznie szybko zużyć - mam też podobny problem, bo kupuję wielgachne butle zawsze Właśnie muszę się zaopatrzyć w nowy.

Co do mixów Chantal... Niebieski + zielony spokojnie wystarczy! Jakiego jeszcze chciałabyś użyć? Reszta jest ciepła. No jeszcze mają perłowo-srebrny, ale on daje efekt przy wyższych poziomach. Mam go i dodaję do niebieskiego, ale i tak całe zadanie odwala właśnie niebieski.

Też muszę kupić bo moje "szantalki" mają prawie rok, a ostatnio, po dekoloryzacji znów się do nich przekonałam! Tanie a dobre, więc kupuję nowy mix blue i farbkę 8,11
dziekuje
swojego utleniacza uzylam z 7x, mam nadzieje, ze da rade, bo szkoda mi go wyrzucac. mnie praktykuja male buteleczki ostatnio,bo nie musiaalam meczyc sie odmierzaniem, no i ten porzucilam w zapomnienie

na dole mam takie fiolety-czerwienie, jak to Zyta nazwala baklazan, stad moje pytanie czy jak na calosc dam niebieski z zielonym, to czy to wystarczy... myslalam nad zakupem 3podstawowych i mieszac, albo kupic nieb,ziel,pomaranczowy i tworzyc seledyn, jak Zyta radzila na ten baklazan.

super, ze Ci mixy ich pasuja, to tymbardziej zamowie ze spokojnym sercem
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując