Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-30, 16:53   #329
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
ehhh to juz nie wiem co zrobic

chyba kupie niebieski, zielony i zolty, tylko tez bez sensu bo jak zolty z niebieskim wymieszam to mam zielony, ale jak zrobic ten seledyn...

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

teraz znajde tylko cudem uczciwego sprzedawce, bo wszedzie jest fryz i to z negatywnymi komenatarzami na swoich 3kontach z ostatnich 7dni...


zdecydowalam sie na zakup mixa niebieskiego i zielonego, jak to nie pomoze to bede dalej kombinowac.

Dziekuje
Wysłałam Ci maila!!!!
Ja kupuje w KTPI i to też jest fryz30, ostatnio dzwonił do mnie i pisał maile jak nie miał tej farby co potrzebowałam. Nawet przesłał zpowrotem kasę na konto. Ja jestem zadowolona z jego sklepu, 3 razy brałam
Tak potrzebujesz inne na górę i na dół, a odrost masz naturalny? jak tak to na niego nie kładź!!!
No to ja Ci rozrysowałąm na kołach: proszę się nie śmiaćI teraz opis:

Na A (bakłażan) potrzebujesz G , a żeby uzyskać G dajesz np 1 łyżkę D i 1 łyżę H i po wymieszaniu masz 2 łyżki F. Teraz do tych 2 łyżek F dodaj 2 łyżki H i masz G (czyli do tego potrzebujesz niebieski i żółty mix)

Teraz na Rudy jak masz czysto rudy to na C dajesz podstawowy niebieski A.
Jak jest bardziej żółty to na D potrzebujesz B.
Musisz zmieszac po1 łyżce podstawowych A i E to Ci wyjdzie 2 łyżi F. I teraz do 2 łyżek F dodaj 2 łyżi A (podstawowego niebieskiego i masz B.
No to tyla!

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 19:40
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując