Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 12:29   #3024
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja mysle ze zle interpretujecie.. chodzilo raczej o to ze w ramach tego burdelu nie powinno byc raczej selekcji, tylko powinni byc konsekwentni.bo zawsze bedzie ktos urazony, nie oszukujmy sie, zawsze ktos sie zapyta dlkaczego on a nie ja?bo taki jest czlowiek.

swietnie ze ktos skorzystal z promocji, naprawde, ale jak same widzicie Merlin sam jak chce zbiera zamowienia i je realizuje.
bo maja haha wewnetrzny regulamin. to znaczy jaki?wg-wlasnego-widzimisię. ot taki.
Też mi się tak wydaje... że jakby anulowali wszystkim to byłoby sprawiedliwie i przynajmniej nie byłoby kolejnej kłótni o to co komu się należy... Ale i tutaj już jest wielka piana... bo jak Biała Dama i ktoś tam napisał, że zamówienie otrzymały, to niby oooo fajnie, cieszę się, że Ci się udało ale na fejsie już była kolejna burza i szybkie liczenie, kto kiedy i jak złożył zamówienie... Więc nie do końca się dziewczyny szczerze ucieszyły
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora