Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-05, 23:46   #660
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Ile lakierów!
Różowy MIYO.. Dlaczego u mnie ich nie ma?
jakbyś miała jakieś zamówienia to poszukam u nas Miyo duzo jest, a i Essensiak czekoladowy stoi sobie grzecznie u mnie

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Kiedy wyniki?
Ja uwaliłam dzisiaj zaliczenie teoretyczne z fizykoterapii. Mam dwóję do indeksu i przedłużenie semestru
o masz...


Cytat:
O, łał. Poszalałaś Ja, jeśli nie mogę się zdecydować na 1-2 flaszeczki, to po prostu rezygnuję w ogóle z zakupów
Ja Delii nie lubię przez to żółtko paskudne (aczkolwiek żółtko z Orly nie lepsze ), a poza tym mają wkurzająco mikroskopijne pędzelki.

A pazurki oczywiście śliczne Mam bardzo podobny lakier z p2.
nooo to ja zazwyczaj i tak dwa dni póxniej wracam po to co odstawiłam... więc lepiej oszczedzić jeżdzenia

Które mają mikroskopijne pędzelki? Te Delie maja sporawe w sumie. Nie jak Joko może... ale najcieńcze to chyba Chinki mają.... (dobrze malowało mi się pomrańczką to się zasugerowałam, a u mnie mało czym dobrze się maluje )

Cytat:
Jak ja kocham ten klimat.. Ciemno w autokarze, cisza bo wszyscy śpią, za oknem tylko migają latarnie a ja siedzę na samym końcu sama wtulona w szybę z tym w słuchawkach.
fajnie, lubie tak własnie jeździc noca....

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A mnie nie wyszedł franken Wrzuciłam do bezbarwnego brokat w kolorze niebieskim, zielonym i fioletowym, i... wyblakł Zrobił się srebrny, a drobinki opadły na dno i ani myślą się ruszyć stamtąd Why???
czytałam o tym, ze większośc brokatów najzwyczajniej w świecie rozpuszcza się w lakierze... chyba to ten przypadek...

Cytat:
Zawsze chciałam sobie coś takiego zrobić, ale nie umiałabym zrobić ładnego i prostego uśmiechu. Robiąc zwykłego frencha mogę wyrównywać linie paznokciem, na kolorowej bazie będzie to widać Konada z paskami do frencha sobie sprawię
pamiętasz, że chcę takie sprzedać prawda? Nie umiem ich używac niestety i nie chce mi się ćwiczyć

Dobranoc kochane
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora