Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-22, 10:03   #3873
Moon91
Zakorzenienie
 
Avatar Moon91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 768
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Cześć Zaczynam Was nadrabiać, UWAGA!



Długość włosów i ich gęstość jest naprawdę godna pozazdroszczenia. Od kiedy zapuszczasz kłaczki? Ja marzę o długości do łokci, ale na razie sięgają ledwo łopatek

Ciekawy kolor. Farbujesz czy to naturalny?



O raaaaaaaaany

Nie dość, że jesteś piękną kobietą, to jeszcze masz przepiękne włosy! Błysk, kolor, skręt... Wygląda to trochę, jakbyś nakręcała je lokówką, spryskiwała lakierem i ten efekt utrzymywał się tylko chwilę... Nie mogę uwierzyć, że to naturalne! Są boskie.



Genialne fale, kolor, gęstość i grubość włosów. Na tym drugim zdjęciu są cudowne! Ja tylko podcięłabym ten "ogonek", żeby włosy były prawie równej długości. Poza tym jesteś moim włosowym ideałem!

Warkoczyk uroczy



Odezwała się ta, co nie ma przepięknych włosów

Super długość i fale, naprawdę, plus włoski wydają się takie mięciutkie... Powinnaś być z nich dumna.



Jaka błyszcząca tafla...

Jeszcze trochę podrosną i będą PRZEPIĘKNE, bo teraz już są piękne



Ładny kolorek, naturalny? Musi genialnie wyglądać z Twoją bladą skórą.

W ogóle, po kawałku twarzy stwierdzam, że urodziwa musisz być



Plus dodaję swojego warkocza, bo zdjęcia całych włosów nie ma mi kto zrobić. W sztucznym świetle, więc włosy o wiele jaśniejsze, niż w rzeczywistości.

Powiedzcie mi szczerze - czy to jest gruby warkocz?
dziekuje zapuszczałam od studniowki (miałam wtedy wlosy do ramion ) czyli jakos od grudnia 2010. kolor prawie naturalny bo schodze z rudego, wiec jakies resztki koloru jeszcze są. jak chcesz to w galerii mam zdjecia naturalnych włosów przed farbowaniem
__________________
"Ever so slowly
Ever so surely
Ever so secretly
You allure me
I am the blind sky
You are the starlight
Feeding a flame
Through the shade of midnight"


Kuba
Moon91 jest offline Zgłoś do moderatora