Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-13, 18:18   #2913
kokosowoczekoladowa
Raczkowanie
 
Avatar kokosowoczekoladowa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: stok
Wiadomości: 437
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez marcys255 Pokaż wiadomość
Tak,na to czekam że mi lekarz powie konkretnie co i ile ale przekonałam się nie raz że często lekarze wszystko sobie olewają:'(
Np ja od 12 lat łykam tabsy anty i zawsze lekarz pytał a jakie gani chcę? I tak jest sama sobą lekarzem i sobie wybieram tabletki które sama sobie dobieram obserwując własny organizm i chyba się przyzwyczaiłam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kiepski to lekarz. raczej rzemieślnik w swoich fachu niż specjalista. radzę zmienić lekarza a również sposób antykoncepcji.

i branie Izo na własną rękę- świetny pomysł !!

myślisz, że leki to są cukierki ? ile chcesz, jakie chcesz i kiedy chcesz wtedy łykasz ? chyba trochę nie o to chodzi. lek jest trucizną ! tylko jego stosowanie w odpowiedniej, dostosowanej do potrzeb osoby dawce wywołuje działanie lecznicze. Organizm masz jeden i wątrobę też. a musi wystarczyć Ci na całe życie, to że teraz nie masz objawów ubocznych to nie znaczy że nie będzie ich miała za 10 czy 20 lat.
__________________
Jeśli czegoś nie lubisz- ZMIEŃ TO. Jeśli nie możesz tego zmienić- ZMIEŃ SWOJE NASTAWIENIE.
Maya Angelon



kokosowoczekoladowa jest offline Zgłoś do moderatora