Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-28, 18:26   #3667
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
A jaka cena tej nowej dwufazy oliwkowej? Bo dwufaza niebieska to u mnie jest must have i może w końcu będę mogła ją wymienić na coś innego i równie taniego.
Dwufaza Ziaja to dla mnie masakra, przez ten produkt zraziłam się do tej firmy Od siebie polecam dwufazówkę Apis. Koszt ok.25 złotych, ale wydajność mistrzowska, działanie genialne i bardzo fajny, prosty skład.
Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Woda tonizujaca z wit c z serii z liśćmi z zielonej oliwki jest super polecam.

Widziałam, że jest tu ekspert kosmetyczny Jak długo używać kremu na noc mikrozluszczajacego z manuki? W sensie po jakim czasie przestac i potem kiedy znowu?
Musze spróbować, tonik z liśćmi manuka sprawdził się u mnie

Ten krem nawilża,a nie złuszcza, jest tam zbyt niska koncentracja kwasów, bez obaw możesz używać go codziennie.
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Mam dokładnie takie same odczucia co do cynamonowego - zero cynamonu czy jakiejkolwiek herbaty, po prostu mydlany, toaletowy zapach.




Dzięki za spostrzeżenie, na pewno będę się bacznie przyglądać co tam wpakowali, ale już sama długość składu o czymś mówi Czyli coś czuję, że ten krem to jakaś niedaleka kuzynka zwykłego oliwkowego czy czegoś podobnego...
A chciałam kupić właśnie ze względu na zapach
Im krócej tym lepiej, nie lubię długich składów, bo zawsze znajdę coś, co mi nie pasuje.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Czy w sklepie ziaji dostępne są kremy z filtrem 50? Bo widzę, że większość sklepów już wycofała filtry. I jak sprawuje się ten krem matujący, lubi zapychać?
Ja go lubię, ale moim zdaniem lepsza jest wersja antyoksydacyjna z witaminą C.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując