Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-16, 22:18   #4672
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
I jak wyglądał PT na Tobie?
Ciężko powiedzieć, bo jako rozświetlacz był prawie niezauważalny. Widać było drobiny, mocno ocieplił się na mojej twarzy, jakoś spomarańczowiał...no niekoniecznie dobrze to wyglądało W dniu testowania wyglądałam przepaskudnie, bo byłam chora i do tego przed okresem i cera nie prezentowała się zbyt olśniewająco, może też dlatego takie wrażenie. Z drugiej strony, nauczyłam się już testować róże i rozświetlacze, bo na mojej cerze (bardzo blada, ale oliwkowa, do tego naczynkowa) czasem kolory wyglądają kompletnie inaczej i z tym właśnie chyba tak się zadziało.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, testowałam dziś po raz pierwszy na poliku Perfect Topping i jest wielka miłość! Kurde, chyba nigdy jak żyję nie miałam tak ślicznie rozświetlonego policzka.. I chyba przebija mojego ukochanego Benefitowskiego Watt's Up i Soft&Gentle Na mnie wygląda jak taka ciepło-różowa poświata Wcale nie jest delikatny w moim mniemaniu. Ale nachalny też nie Jest po prostu prześliczny. Jak ja się cieszę, że go dorwałam Wstawię zdjęcia. Choć oczywiście mój cudowny aparat nie ujął tego niuansu ciepło-różowego
Z taką cerą to wszystko będzie pięknie wyglądać Ładny, chociaż Benefitowy na Tobie bardziej mi się spodobał (i teraz go chcę).
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora