Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-21, 20:41   #2526
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ale za to tego masz 2 sztuki Jak nadrabiać to porządnie To mój drugi box - na wszystkie bym zdążyła, ale nie byłam zainteresowana wcześniej żadnymi boxami i miniaturami
Ja wczesniej zakupy w S czy D robilam tylko stacjonarnie i za ktoryms razem dopiero zalozylam karte. Tydzien po zakupach, gdzie kupilam perfumy dla siebie i tz przyszedl mi mail z info o boxie i pomyslalam: ooo, jakie fajne miniaturki, szkoda ze tydzien nie poczekalam z zakupami
Potem kilka boxow przeszlo mi kolo nosa i dopiero niedawno sie obudzilam



Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
No mi go kupowała przyjaciółka w niemieckim D. z fajną zniżką. Pierwszy egzemplarz był z Polski, ale to chyba niemożliwe, żeby w Niemczech mi dali jakiś lewy tusz? Opinie na yt były takie, że to najbardziej wydajny tusz na świecie. Nie wiem, może ja za bardzo oblepiam rzęsiska
Ktory to?

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
No mi się skończył właśnie kilka dni temu Lubię też tusz z Collistara, ale chyba macie awersje do tej marki, haha
Ja tez lubie unfinito i krem nawilzajacy jest super

Teraz mecze krem z YR bo KWC zawierzylam i mial byc taki luksusowy, a jak dla mnie to tylko do stop sie nadaje a nie na twarz.

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ten był chyba najlepszy:


I ten:

I ten:

Fajny ten drugi. Mnie sie listopadowy 2015bpodobal, galactic box czy jakos tak.
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora